Hydros. #Eksperci od wody.

Hydros to lider polskiego rynku sprzedaży urządzeń do pozyskiwania i uzdatniania wody. Produkty czołowych producentów możesz kupić od ręki w naszym sklepie internetowym. Nie wiesz, co wybrać? Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa ekspertów Hydros.

CEO Hydros
Grzegorz Krzysztofiak
CEO Hydros


Hydros. #Wszystko do wody.

Naszą specjalizacją jest sprzedaż, doradztwo oraz fachowy montaż wszelkich urządzeń potrzebnych do czerpania, magazynowania, dystrybucji i uzdatniania wody, zarówno na cele spożywcze, jak i bytowe czy gospodarskie.
 

 

Wszystko w jednym miejscu. #sklep-hydros.pl

Dobrze wiemy, że gdy chodzi o czerpanie wody z własnego ujęcia, to zawsze liczy się czas. Dlatego zbudowaliśmy największy w Polsce asortyment pomp i innych urządzeń oraz akcesoriów wodociągowych. Aż 90% produktów oferowanych w naszym sklepie internetowym jest dostępnych od ręki i gotowych do wysłania do klienta. Jeśli więc musisz szybko zakończyć realizację inwestycji, uruchomić studnię czy uzdatnić wodę, to wiesz, gdzie szukać potrzebnych urządzeń.

Odwiedź nasz sklep na: sklep-hydros.pl

 

Zdjęcie główne #1480 - Eksperci Hydros

Eksperci Hydros

Nasi eksperci służą Państwu specjalistycznym doradztwem przy wyborze pomp i hydroforów oraz urządzeń do uzdatniania i pozyskiwania wody. Eksperci Hydros regularnie dzielą się swoją na wiedzą na naszym blogu i portalu.

Poradniki

Tylko niezawodne rozwiązania.

Hydros oferuje urządzenia producentów, których jakości możesz zaufać.

sigma
zds
pedrollo
lfp
omnigena
hydrovacuum
amii
wimest
Next
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry