Data wpisu: 07.10.2021

Doradztwo po zakupach

Zakup pompy, hydroforu czy bojlera jest ważnym etapem przygotowania instalacji wodnej do rozruchu. Często jest tak, że nasi klienci deklarują samodzielny montaż elementów, w które zaopatrzyli się w sklepie internetowym Hydros, jednak to zadanie ich przerasta. Jeśli znalazłeś lub znajdziesz się w takiej sytuacji, to nie wahaj się skorzystać z naszej usługi doradztwa po zakupach. W Hydros dbamy o dobre relacje z klientami i chcemy mieć pewność, że każdy zakup jest dla Ciebie satysfakcjonujący. Dlatego zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Kiedy powinieneś skorzystać z doradztwa po zakupach?

Uruchomiliśmy tę usługę przede wszystkim z myślą o klientach, którzy mają problem z zamontowaniem lub instalacją produktów zakupionych w naszym sklepie. W takiej sytuacji najlepiej byłoby skorzystać z pomocy naszych fachowców, ale jeśli nie świadczymy jej na Twoim terenie, to zawsze możesz np. do nas zadzwonić i skonsultować się z ekspertem Hydros, który pomoże Ci prawidłowo przeprowadzić montaż i uruchomienie dowolnego urządzenia.

Ta usługa jest również przeznaczona dla klientów, którzy np. chcą, abyśmy przedłużyli kabel zasilający w pompie głębinowej. Taka konieczność pojawia się w praktycznie każdym przypadku, ponieważ fabryczny kabel zawsze jest bardzo krótki. Zlecając jego przedłużenie Hydros nie tracisz gwarancji producenta, a także zyskujesz aż 3-letnią gwarancję na hermetyczność wykonanego złącza.

Z doradztwa po zakupie warto skorzystać również wtedy, gdy chcesz rozbudować istniejącą już instalację o dodatkowe elementy. Przykładowo: kupiłeś u nas pompę głębinową, natomiast zauważyłeś, że występują częste przerwy w dostawach prądu. To spore zagrożenie dla silnika pompy, które można wyeliminować stosując kompleksowe zabezpieczenie – pomożemy Ci je dobrać, a także zainstalować.

Nasze doradztwo jest zawsze bezpłatne

Ta zasada jest niezmienna. Doradzamy naszym klientom bez żadnych dodatkowych opłat, dlatego jeśli masz jakikolwiek problem ze swoją instalacją, chcesz o coś dopytać lub potrzebujesz pomocy przy montażu i uruchomieniu, to w każdej chwili możesz skontaktować się z nami i otrzymać bezpłatną pomoc eksperta Hydros.


Autor wpisu:
Grzegorz K.

Nasza oferta

Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie lub zapoznania się z naszą ofertą. Nasi eksperci udzielą Państwu niezbędnego doradztwa przy doborze produktów i usług.

Sklep HydrosZobacz ofertę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry