Data wpisu: 26.01.2024

Inwerterowe pompy ciepła JBG – rekomendowane przez ekspertów Hydros

Pompa ciepła to dziś pierwszy wybór inwestorów, którzy szukają systemu grzewczego do nowego czy modernizowanego domu. Są to urządzenia bezobsługowe, bardzo bezpieczne, ekonomiczne i przyjazne środowisku, a prawidłowo dobrane do budynku gwarantują wysoki komfort termiczny. Oferta pomp nie ogranicza się wyłącznie do modeli japońskich, niemieckich czy szwedzkich. Coraz więcej do powiedzenia w tej branży mają polscy producenci, tacy jak JBG.

Hydros rekomenduje swoim klientom inwerterowe pompy ciepła JBG, oferując je w bardzo korzystnej cenie. Sprawdź, dlaczego warto postawić właśnie na pompę tego producenta.  

Bardzo dobra jakość wykonania

Wielu nabywców pomp ciepła nie ma zaufania do urządzeń polskiej produkcji, co jednak może się szybko zmienić wraz z ich popularyzacją. Podobną drogę przed laty przeszły np. polskie kotły grzewcze, dziś bardzo cenione i stanowiące realną konkurencję dla urządzeń np. niemieckich czy włoskich.

Polskie inwerterowe pompy ciepła JBG charakteryzują się doskonałym stosunkiem ceny do jakości, dzięki czemu są o wiele łatwiej dostępne dla osób, które dysponują ograniczonym budżetem, a wykonanie instalacji grzewczej stanowi dla nich duże obciążenie finansowe.

To warto wiedzieć:

Pompy JBG są objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Klasa energetyczna A+++

Wszystkie modele pomp ciepła JBG oferują najwyższą klasę energetyczną A+++, zarówno dla temperatury zasilania 35 stopni Celsjusza, jak i 55 stopni Celsjusza. Oznacza to, że pompy są równie energooszczędne w przypadku pracy w instalacji nisko- i wysokotemperaturowej.

Pompy z czynnikiem R290

Obecnie rosnącą popularnością cieszą się pompy ciepła, w których funkcję czynnika chłodniczego pełni propan, czyli przyjazny środowisku gaz wykorzystywany m.in. w ekologicznych instalacjach grzewczych.

Propan ma tę zaletę, że w przypadku pojawienia się nieszczelności, jego wyciek nie stanowi zagrożenia dla środowiska. Jednocześnie jest to czynnik stosunkowo tani, co gwarantuje niskie koszty serwisowania pompy. Zwracamy również uwagę na wysoką wydajność propanu, co ma bezpośrednie przełożenie na parametry pracy pompy ciepła.

Porada eksperta Hydros:

Do instalacji pompy ciepła JBG nie trzeba posiadać uprawnień F-Gaz, co znacząco upraszcza montaż urządzenia – można to zrobić nawet samodzielnie czy zlecić to hydraulikowi odpowiedzialnemu za wykonanie całej instalacji grzewczej w budynku.

Pompy ciepła do instalacji podłogowych, mieszanych i grzejnikowych

Wielką zaletą polskich pomp ciepła JBG jest to, że śmiało można je zastosować w każdej instalacji grzewczej, niezależnie od tergo, czy masz podłogówkę, grzejniki czy może system mieszany (częste rozwiązanie w domach z poddaszem użytkowym).

Pompy JBG oferują maksymalną temperaturę zasilania do 65 stopni Celsjusza, co przy odpowiednim przewymiarowaniu grzejników zapewni w zupełności wystarczający komfort termiczny nawet w bardzo zimne dni i noce.

Energooszczędne rozwiązania w standardzie

Inwerterowe pompy ciepła JBG są urządzeniami wykorzystującymi wszystkie najnowocześniejsze technologie znane chociażby z modeli renomowanej japońskiej konkurencji. Warto tutaj wspomnieć m.in. o zredukowanym czasie rozmrażania, systemie ogrzewania tacy skroplin (pozwala to na pracę pompy nawet w skrajnie niskich temperaturach otoczenia) czy o płynnej regulacji wydajności (regulowana prędkość pracy wentylatora i pompy wody), co przekłada się na obniżenie zużycia energii oraz poziomu hałasu.

Kup inwerterową pompę ciepła JBG od ręki

Jeśli zależy Ci na szybkim zakupie pompy ciepła bez wielotygodniowego oczekiwania na realizację zamówienia, to zapraszamy do sklepu internetowego Hydros. W naszej stałej ofercie znajdziesz inwerterowe pompy ciepła JBG o mocy 10 kW lub 15 kW, dostępne w zestawach ze sterownikiem JBG HT, jednostką wewnętrzną Hydrobox lub jednostką Hydrotower (z wbudowanym zasobnikiem C.W.U. o pojemności 200 litrów).

Dostępne pompy ciepła wysyłamy pod wskazany adres nawet w ciągu 24 godzin!

Jeśli natomiast nie masz pewności, jaka pompa ciepła będzie odpowiednim wyborem do Twojej instalacji, to skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego doradztwa ekspertów Hydros.


Autor wpisu:
Grzegorz K.

Nasza oferta

Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie lub zapoznania się z naszą ofertą. Nasi eksperci udzielą Państwu niezbędnego doradztwa przy doborze produktów i usług.

Sklep HydrosZobacz ofertę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry