Data wpisu: 17.03.2022

Pompy głębinowe 3SR Pedrollo. Wybór ekspertów Hydros!

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się pompy głębinowe na każdą kieszeń – zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Przede wszystkim jednak dbamy o to, aby zapewnić naszym klientom dostęp do urządzeń markowych, renomowanych producentów, które z czystym sumieniem możemy polecić do montażu w studni. Wśród rekomendowanych przez nas modeli zawsze znajdują się te od Pedrollo – cenionego włoskiego producenta z wieloletnią tradycją. Tym razem bliżej przyglądamy się pompom głębinowym 3SR od Pedrollo, które zdecydowanie są warte zainteresowania ze względu na wysoką jakość wykonania, wszechstronność zastosowania oraz wyjątkowo korzystne warunki gwarancyjne.

Co warto wiedzieć o serii Pedrollo 3SR?

3SR/3SRm (SR to oznaczenie pomp z silnikami trójfazowymi, SRm z jednofazowymi) to pompy głębinowe, w których zastosowano zamknięty typ wirnika z technopolimeru. Mamy tutaj do czynienia z pompami bardzo wysokiej jakości, przeznaczonymi do kontaktu z czystą wodą zawierającą maksymalnie do 150 mg/m3 piasku. Można zatem napisać, że są to pompy antypiaskowe, a więc szczególnie interesujące z punktu widzenia właścicieli płytkich ujęć wierconych.

Rodzina 3SR/3SRm obejmuje łącznie piętnaście modeli pomp o wydajności do 90 litrów na minutę oraz wysokości podnoszenia do 267 metrów. Pompy są przystosowane do tłoczenia wody o maksymalnej temperaturze do +35 stopni Celsjusza i mogą pracować w zanurzeniu do 60 metrów (oczywiście z odpowiednio długim kablem zasilającym – przedłużenie tego fabrycznego możesz od razu zlecić Hydros i zyskać aż 3-letnią gwarancję na hermetyczność wykonanego złącza).

Pompy są napędzane jedno- lub trójfazowymi silnikami olejowymi, przystosowanymi do aż 20 załączeń na minutę. Zwracamy również uwagę na znakomitą jakość wykonania pomp, do których budowy użyto m.in. stal nierdzewną AISI 304 (wałek i obudowa).

Zastosowanie pomp Pedrollo 3SR

Rodzina modeli 3SR obejmuje pompy do użytku zarówno domowego, jak i profesjonalnego, w tym przemysłowego. Szczególnie dobrze sprawdzają się one w instalacjach do zaopatrywania w wodę budynków mieszkalnych, systemów irygacyjnych oraz instalacji przeciwpożarowych. Z uwagi na znaczną wysokość podnoszenia modele 3SR są idealnym wyborem do zasilania mocno rozbudowanych instalacji wodnych, na przykład na potrzeby nawadniania pól uprawnych, ogrodów etc.

Szukasz pompy głębinowej? Zwróć uwagę na te modele

W sklep-hydros.pl obserwujemy bardzo duże zainteresowanie pompami z rodziny 3SR od Pedrollo. Szczególnie dobrze sprzedają się te najbardziej uniwersalne modele, czyli:

  • 3SR 2/21 – pompa z silnikiem o mocy 0,55 kW wylewa do 45 litrów wody na minutę oraz oferuje wysokość podnoszenia do 87 metrów. To bardzo dobry wybór do domowej instalacji, zwłaszcza przy mało wydajnej studni.
  • 3SR 2/28 – w tej pompie producent zastosował silnik o mocy 0,75 kW. Oferuje ona taką samą wydajność jak poprzedni model, natomiast warto zwrócić uwagę imponujący parametr wysokości podnoszenia – do 116 metrów.
  • 3SR 2/41 – jest to pompa z silnikiem mocy 1,1 kW, o wydajności do 45 litrów na minutę oraz wysokości podnoszenia do 169 metrów. Stanowi zatem idealny wybór do zasilania mocno rozbudowanej instalacji, na przykład nawadniającej.
  • 3SR 4/23 – w tej pompie znajdziemy silnik o mocy 1,1 kW. Urządzenie tłoczy wodę z maksymalną wydajnością do 90 litrów na minutę oraz oferuje wysokość podnoszenia do 86 metrów.

Pedrollo przedłuża gwarancję na modele pomp głębinowych 3SR!

Ważnym argumentem, który może Cię ostatecznie przekonać do zakupu pompy głębinowej z rodziny 3SR od Pedrollo są warunki gwarancyjne zaproponowane przez włoskiego producenta. Teraz każda pompa z tej serii jest objęta aż 4-letnią gwarancją, która może zostać przedłużona o dodatkowy rok. O szczegóły zapytaj naszego doradcę.

Pompy głębinowe Pedrollo 3SR są oczywiście dostępne w stałej sprzedaży w naszym sklepie internetowym. Nie wiesz, który model wybrać dla siebie? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnego doradztwa ekspertów Hydros.


Autor wpisu:
Grzegorz K.

Nasza oferta

Zapraszamy do wizyty w naszym sklepie lub zapoznania się z naszą ofertą. Nasi eksperci udzielą Państwu niezbędnego doradztwa przy doborze produktów i usług.

Sklep HydrosZobacz ofertę

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry